کمتر کسی از صنعتگران و ابزار فروشان در سراسر دنیا هستند که یونیور UNIOR را نشناسند! برندی که شهرتش را از کیفیت و مرغوبیت کالاهایش بدست آورد و بی شک از بهترین و مطرح ترین در حوزه صنعت و به خصوص ابزارآلات به شمار می رود. با ما در آی ابزار همراه باشید تا به مناسبت 100 سالگی یونیور، با این شرکت بی نظیر اروپایی بیشتر آشنا شوید.

یک قرن پیشینه

داستان شکل گیری این مجموعه به سال 1919 برمیگردد. جایی که ریخته گری بنام Stajerska Zrece قبل از جنگ جهانی دوم شرکتی با مسئولیت محدود تاسیس کرده و حدود 250 نفر کارگر را استخدام کرد و پس از گذراندن حوادثی چون آتش سوزی، مالکیت این کارخانه عمومی شد و خود را بر تولید ابزارآلات صنعتی متمرکز کردند.

در سال 1990، یونیور صادرات ابزارآلات دستی خود را با تاسیس یک شبکه گسترده جهانی که بازاریابی و فروش آن در کشور های اتریش، آلمان، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، یونان، یونان، مقدونیه، و سنگاپور بود، به طور چشمگیری افزایش داد.

سال 1997 نقطه عطف یونیور بود. جایی که با شراکت بین المللی یکپارچه موفق شد ماهیت خود را به شرکت سهامی مشترک تبدیل کند و از همان ابتدا تولید و تجارت خود را طبق استاندارد ایزو ۹۰۰۱ مدیریت نماید.

و در آخر در سال 2017 به عنوان برندی تجاری ثبت شد و دفتر مرکزی آن در شهر Zreče اسلوونی مستقر شد.

چرا یونیور؟

کیفیت ساخت فوق العاده. شاید بتوان بهترین تعریف از یونیور باشد که توانسته در سطح جهانی، به برندی مطرح و محبوب نزد کاربران حوزه صنعت و حتی مصرف کنندگان عمومی باشد. یونیور با استفاده از بروز ترین ماشین آلات برای تولید محصولاتی بی نظیر و بادوام، که با تکیه بر تجربه، نـوآوری در توليد و همچنين توسعه محصولات جديد است، به دنبال افزايش سهم بازار ابزارهای دستی در بخش مصـارف تخصصی و حرفه ای جهانی بوده و تا کنون در این امر موفق بوده است.


بهترین در ابزارآلات دستی

بر باور بسیاری از کارشناسان آی ابزار، ابزار آلات دستی یونیور از جمله برگ برنده های این شرکت اروپایی است. تنوع بسیار زیاد از انبرآلات، ابزار های اندازه گیری، آچارها، ابزارهای برش، پیچ گوشتی و تجهیزات کارگاهی باعث شده تا یونیور خود را در این زمینه ها بی رقیب بداند که خب منطقی است. یونیور همواره سعی داشته تا بر حسب نیاز مشتری، اقدام به تولید محصول کند. محصولاتی همانند آچار فرانسه که کاربر تنها با یکبار لمس آن متوجه کیفیت ارگونومیک و خاص این محصول خواهد شد و او را برای خریدش وسوسه می نماید.

کیفیت؟ کافیست امتحانش کنید

بی اغراق میگوییم شرکت هایی مانند یونیور در زمینه کیفیت ابزارآلات دستی نادر هستند. چرا؟! پاسخ به نظرات مصرف کنندگان برمیگردد. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، این گروه تولیدی، به سلیقه مصرف کننده توجه ویژه ای دارد و به همین منظور با استفاده از کارشناسان مجرب، تمامی نیازها را سنجیده و نسبت به آن، اقدام به تولید می کنند.

  • استفاده از فولاد

تولید انبر آلات با ترکیب خاص بهبود یافته و همینطور استفاده از روکش کروم، دلیل بر مقاوم و با دوام بودن انبر های یونیور است.

  • دسته های ارگونومیک

با استفاده از طراحی خاص در دسته ها، راندمان کار با انبرآلات را بالا برده و احساس راحتی و خستگی ناپذیر به مصرف کننده می دهد.

  • دقت بالا

انبردست های Unior با طراحی کامل و برتری تکنولوژیکی خود، از دقت بالایی در هر مورد از کاربردهای عمومی یا اختصاصی برخوردار است.

و در آخر باید کلاه را به افتخار 100 سال اعتماد و اعتبار یونیور در بازار صنعت از سر برداریم و بگوییم که آی ابزار مفتخر است که محصولات این شرکت اروپایی را با نقد و بررسی های کارشناسانه در اختیار مصرف کننده قرار داده تا مشتریان ما با اطمینان خاطر از کیفیت این برند محبوب، تصمیمی درست گرفته و با خیالی آسوده خرید نمایند.

100سالگیت مبارک UNIOR !

http://www.unior.com