درباره ما

آنی ابــزار بخــر

خرید مستقیم از تولید کننده. این شعاری است که آی ابزار به آن وفادار بوده و حامی محصولات ایرانی است. فروشگاه اینترنتی آی ابزار، پیشرو در زمینه فروش انواع مختلف ابزار آلات صنعتی، سایشی بوده که با هدف عرضه ی محصولات مرغوب و با کیفیت توانسته توجه بسیاری از صنعتگران و مهندسان و دیگر کاربران عمومی را به خود جلب نماید. آی ابزار جایی است که مشتریان صنعتی به راحتی میتوانند محصول مورد نظر را به صورت بصری و ویدئویی مشاهده و همچنین با نقد و بررسی هایی که توسط متخصصین آی ابزار انجام میشود، انتخاب درست و مطمئنی را تجربه کرده و از خرید خود رضایت کامل داشته باشند. ما در قرن 21 که به عنوان قرن اطلاعات و ارتباطات نیز مشهور است زندگی میکنیم و می دانیم دیگر خرید روش های سنتی که از راه های دور و شهرستان ها، مجبور بودیم به بازار شهر های بزرگ مراجعه کنیم خبری نیست و با یک کلیک و پرداخت اینترنتی، به راحتی محصول مورد نظر خریداری و ظرف مدت های تعیین شده توسط فروشگاه های اینترنتی، کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل میگیریم. این یعنی ذخیره هزینه ها، مصرف سوخت و کاهش آلودگی. آی ابزار بر این باور است که با ارائه مدرن ترین روش های معرفی محصول، مشتری را در جهت انتخابی بهتر راهنمایی نماید.

چرا آی ابزار

خرید مستقیم از تولید کننده، ارائه اطلاعات درست، راهنمایی های لازم، اطمینان از اصالت کالا و تضمین سلامت فیزیکی کالا از مهم ترین دلایل تمایز آی ابزار با سایر سایت های مشابه می باشد. آی ابزار در بین صنعتگران بخش های تولیدی کوچک تا کارخانه های بزرگ صنعتی و همچنین مهندسان ساختمانی به عنوان مرجع اصلی کسب اطلاعات و قیمت کالای صنعتی یاد می شود و ما افتخار میکنیم که شایسته ترین خدمات و پیشنهادات را به این عزیزان ارائه دهیم.


هدف آی ابزار

ارائه جدید ترین و با کیفیت ترین محصولات از تمامی برند های ایران و جهان و بعلاوع افزایش سطح دانش فنی دنبال کنندگان در این عرصه و فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی و ارائه آموزش های مرتبط با دنیای صنعت، از مهم ترین اهداف آی ابزار است. پشتیبانی قوی و راهنمایی های دقیق و درست، تنها بخشی از فعالیت های ما در دستیابی به اهداف ذکر شده است.